Leírás
Az UNISIS glükózamin-szulfátot, kondroitin-szulfátot, nátrium-hialuronátot, kvercetint és rutint tartalmaz.
Az UNISIS teljes egészében gyógynövények és növényi elemek felhasználásával készült. Vegetáriánus és vegán használatra alkalmas.
Ha nem tudja, hogy Ön érintett lehet-e, olvassa el cikkünket, illetve töltse ki kérdőívünket.
Összetevők: Az összetevőkről többet is megtudhat a “További információk” menüpontban. Az UNISIS titán-dioxidot NEM TARTALMAZ! Előállítása GMP szabványoknak megfelelően történik.
Adagolás: Napi 2 tabletta folyadékkal bevéve.
Hivatkozott tanulmány: T. C. Theoharides, G.R. Sant: A Pilot Open Label Study of Cystoprotek in Interstitial Cystitis; Int. J. Immunopathol Pharmacol, Jan-Mar 2005;18(1):183-8.
Az UNISIS egy étrend-kiegészítő. Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot.
A hólyagfájdalom-szindrómáról
A hólyagfájdalom-szindróma óvatos becslések szerint is rengeteg embert érint Magyarországon. A kínzó, nem múló, fájdalmas állapot felismerése, kezelése orvosi feladat, azonban a diagnózisig eljutni nem egyszerű folyamat, az újra megtalált egyensúly fenntartásához pedig az életmódbeli változtatás is elkerülhetetlen.
Milyen tünetek jelezhetik az interstitialis cystitist – fájdalmas hólyag-szindrómát?
- krónikus medencetájéki fájdalom – hólyagtájéki, húgycsőtájéki, hüvelytájéki kisugárzás
- nehézségek a vizelettartásban – gyakori vizelési ingerek
- az előbbiből kifolyólag általában csak kis mennyiségű vizelet ürül
- gyakori, fájdalommal járó nappali és éjszakai vizelés (hólyagürüléssel a fájdalom átmenetileg csökken, majd ismételten nő a vizelet képződéssel)
A fenti tünetek előfordulása egyénenként változhat, akárcsak a súlyosságuk, akadnak olyan jellegzetességek is, melyek kifejezetten csak adott személyeknél – életmódból adódóan jönnek elő. Bár az interstitialis cystitis urológiai problémának számít, fontos, hogy a fenti tünetek nem bakteriális eredetűen jelentkeznek, és antibiotikum kezeléstől függetlenül fennállnak / hamar visszatérnek. Fontos tehát, hogy nincs kimutatható kórokozó a fenti tünetek kapcsán.
Az IC-vel (interstitialis cystitis) élő embereknek is elérhetőek a kiegyensúlyozott mindennapok, hiszen mindannyian megérdemeljük, hogy harmóniában élhessük a mindennapjainkat. Az étkezésünkkel, étrend-kiegészítőkkel hozzájárulhatunk, hogy az életvitelünkben pozitív változások következzenek be. A hólyag felületét bevonó nyálkahártya megerősítésére (GAG-réteg) több módszer is létezik .
*Hivatkozott tanulmány: T. C. Theoharides, G.R. Sant: A Pilot Open Label Study of Cystoprotek in Interstitial Cystitis; Int. J. Immunopathol Pharmacol, Jan-Mar 2005;18(1):183-8.
Az UNISIS egy étrend-kiegészítő. Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot.
Betti –
Kicsit szkeptikus voltam megmondom őszintén. Annyi mindent próbáltam már és mindig csak küldtek egyik helyről a másikra.
Nem volt veszteni valóm. Megpróbáltam, én lepődtem meg a legjobban, de úgy tűnik bevált. Második hónapja használom és (lekopgom) nincs bajom :)
Luca –
Nagy lelkesedéssel vágtam neki, a zárt csoportban hallottam róla. Bíztam benne, de nem teljesen vált be. Jobb, mint volt, de nem 100%.
Ez is valami…
Szilvia G. –
Azt hiszem nekem nem voltak olyan nagy bajaim, mint amiket olvastam mielőtt erre rátaláltam.
Viszont nem volt kellemes, egyáltalán. Minden hónapban… :( Hiába nem vészes, azért a napodat el tudja rontani eléggé…
Most ezt próbálom éppen, úgy tűnik működik, de még csak 1 dobozt vettem be, meglátjuk, viszont a vevőszolgálat segítőkész legalább (itthon ritka :D)
Évi Kovács –
Lányok! Engem meggyőzött, akár scak Betti, régóta jártam orvosról orvosra. Szenvedve. Senki se tudott semmit, egyszerűen felháborítü!!!!
Mondták, hogy ki lehet mosni a hólyagomat, még mitnem! Azért mindennek van határa….
Mit veszíthetsz alapon próbáltam ki én is, nekem is működött, lekopogom. Évek óta szenvedtem, de már sokat javult az elmúlt 1 hóanpab mióta szedem.
Nekem bejött!!
A DiamondLily Csapata –
Kedves Évi!
köszönjük szépen, örülünk, ha segíthettünk!
Beth –
Sziasztok!
Szkeptikusan vettem meg. Már lassan egy hónapnál járok és nagyon erősen felfaztam a szedése mellett.
Így még jobban elkeseredtem, hogy ez sem segít. Mindenesetre vegigszedem a 3 havi kúrát.
A DiamondLily Csapata –
Kedves Hölgyem!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk eddigi tapasztalatait. Sajnáljuk, hogy a termék eddig nem vált be Önnél. Természetesen mi sem csodaszert árulunk, és a itt is szeretnénk külön kihangsúlyozni a leírás mellett, hogy az UNISIS esetében is a megfelelő hatékonyság eléréséért a gyártó is legalább 3 hónapos kúrát javasol probléma esetén.
Az UNISISnek is idő kell ugyanis, míg megfelelően tud hatni a szervezetben és természetesen minden használó esetében más és más kezdőállapotból indulunk ki.
Kérjük, hogy ha a probléma három hónap után sem múlik, lépjen kapcsolatba velünk.
köszönettel,
A DiamondLily Csapata
Lilla –
Sziasztok!
Ahogy Beth írja én is szkeptikusan vettem meg, az IC csoportban hallottam róla, és igazából nincs veszteni valóm, úgyhogy kipróbálom. 1 hónapja szedem, eddig minimális változásd elegalább van(!), de a hármat azért végignyomom, azt írják sokan, hogy az előtt nem érdemes abbahagyni.
Nekem elég régóta folyamatosan fennálló ap roblémám… nem hiszem, hogy ettől egy csapásra elmúlna, bár jó lenne :(
Lisa Horváth –
Nekem ez hatalmas nagy könnyebbség volt, hogy rátaláltam. Nehéz ezt leírni, de hosszú évek óta probléma nálam ez a fájdalom és már mindent végigjártam igazából. Ahány dolgot kipróbáltam semmi se nagyon működött, így kötöttem ki végül itt. Most már szedem egy ideje, és úgy érzem, hogy javult valamennyit. Néha még érzem, de segít azért. Tartok tőle, ahogy olvastam, hogy ezt már végig szednem kell amíg élek, de legalább valamennyivel jobb… Remélem nem múlik el a hatása??
Szabó Lajos –
Nagy bizalommal rendeltem és vettem meg az UNISIs-t,mert sugár okozta,úgyn.radiásiós gystitisben szemvedek 4 éve.Húlyagtomor miatt többször opráltak,eközben 2016-nanuár feruár-ban kapta, 34 sugárkezelést a hólyagra.A ketelés után 10 hónappal kezdett el fájni,csípni,és a sűrű és sügető vizeléssel járó cystitis.a tünetel ugyanazol az intersticiális (IC.cysztitisnek is,mindkét esetben a hólyah GAG.rétegének sérülése,gyulladása okozza a panaszokat. Az UNISIS 30 napi szedését követöenen SEMMIFÉLE JAVULÁS következett be,ezért abbahagytamó Sjanos a az interneten a Hólyagfáfájdalo, csuőpotrtba tartoró IC_betegktől sem olvastam semmi jót az UNISIS-ről.EEgy biztos,hogy most még drágábban árulják,mintaz ősszel,akkor még 1000Ft-al olcsóbban adták! Csak nem megjavult a „minősége?”
A DiamondLily Csapata –
Kedves Szabó Úr!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Rendkívül sajnáljuk, hogy Önnél nem vált be a termék, bár azt azért szeretnénk kiemelni, hogy a termék leírásában és minden létező platformon kiemeljük, hogy a hatékonyságért legalább 3 havi adagot érdemes beszedni, az előtt nem várható kifejezett javulás, hiszen ez egy elsősorban krónikus probléma, és a GAG réteg visszaépítése sok időt vesz igénybe. Termékünk elsősorban a hólyagfájdalom szindrómában szenvedőknek igyekszik segíteni, és egyelőre az Ön által említett csoportokban is pozitív visszajelzéseket kapunk többnyire, így bízunk benne, hogy a termékünk azért eljut azokhoz akik számára valóban javulást jelent. Az áraink pedig sajnos, mivel a termékeinket mi is külföldről rendeljük, igazodnak a forint mindenkori árfolyamához, mely a tavalyi évben több, mint 10%-ot romlott a külföldi valutákkal szemben, akárcsak egy mezei boltban, nálunk is változni szoktak az árak, ahogy erre mindenhol fel is hívják a figyelmet – a mindenkori árváltoztatás jogát pontosan ezért tartjuk fenn. Reméljük, hogy a sugárcisztitiszével is előbb utóbb talál megfelelő megoldást a tünetei enyhítésére.
Üdvözlettel,
A DiamondLily Csapata
Gulyás Viktória –
Gulyás Viktória vagyok Én is IC- vel diagnosztizálva (akinek ilyenje van menjen a Rózsakert Medical Centerbe Lovász Sándorhoz Ő segít magánorvos)
Az unisist most írta fwl nekem nem tudom hogy érdemes szedni annyi van a papíron hogy étkezés után 2 db tabletta az orvos és a betegtájékoztató is ezt írja. Aki szedi hogy szedi a maguk orvosa hogy írta fel a sszedését miko és hogy kell bevenni a 2 tablettát egyszerre?
SÜRGŐS VÁLASZ KÉNE!!!!!
A DiamondLily csapata –
Kedves Viktória!
Az Unisis egy táplálékiegészítő, nincs szigorúan kötött szedési rendje, azaz étkezéstől és napszaktól függetlenül beszedhető a napi 2 tabletta. De nem egyszerre, hanem külön-külön kell bevenni ezt a kettőt.
Sokkal fontosabb, hogy a kúra ajánlott időtartama min. 3 hónap.
Reméljük, Önnek is beválik a készítmény, mielőbbi jobbulást kívánunk!
Üdvözlettel:
a DiamondLily csapata
Burst-Minden Barbara –
Nekem még nem nagyon hozta a várt eredményt,3 hónap! után sem.
A DiamondLily Csapata –
Kedves Barbara!
Nehéz válaszolnunk erre a hozzászólásra anélkül, hogy behatóbban ismernénk az Ön kórtörténetét. Bízunk benne, hogy az Ön Orvosa a megfelelő javaslatot tette Önnek a termék használatát illetően. Felhívnánk a figyelmét arra is, hogy ez a termék nem csodaszer, hanem egy étrend kiegészítő, és a minimum javasolt szedési időtartam 3-5 hónap. Ha Önnek krónikus panaszai vannak, akkor pedig mindenképpen hosszútávon érdemes gondolkoznia és folyamatosan egyeztetnie a kezelő-orvosával, ő ismeri ugyanis az Ön előtörténetét a legjobban.
Üdvözlettel,
A DiamondLily Csapata
Beszteri Andrásné ( nincs e-mail cimem,ezért kérném válaszukat a párom e-mail cimére küldeni sziveskedjenek)!!! –
Kedves DiamondLily csapat! Szeretném megkérdezni,hogy az Unisys szedése hatásos-e az inkontinencia kezelésére is?!- mivel nekem nincs holyag fájdalmam! azért szeretném ezt megtudni mert kis nyugdijas vagyok és azért nem egy olcso dolog ez részemre! Válaszukat előre is köszönettel:
Beszteri Andrásné.
A DiamondLily Csapata –
Kedves Beszteri Andrásné!
Az UNISIS egy étrend-kiegészítő, s mint olyan, csak tápanyagokat tartalmaz. Az inkontinencia egy alapvetően izom/szalag-gyengeségből adódó probléma, melyet (orvos javallata mellett) megfelelő Kegel-gyakorlatokkal, súlyos esetekben akár műtéttel hoznak helyre. Az UNISIS ilyen esetben egyáltalán nem önnek való termék, viszont javasoljuk, hogy nézze meg a KegelSmart nevű termékünket, az ugyanis pontosan az inkontinencia megszüntetését célozza, megfelelő Kegel-gyakorlatok végrehajtásával.
Üdvözlettel,
A DiamondLily csapata
László Éva –
Jó napot! Szeretném megtudni a gyogyszer összes összetevőjét. Pl. van-e benne lactóz, szója, stb.
Köszönöm.
László Éva
Csilla Mészárosová –
Kedves Éva!
A UNISIS glükózamin-szulfátot, kondroitin-szulfátot, nátrium-hialuronátot, kvercetint és rutint tartalmaz. A termék laktóz és szójamentes. Az összetevők mennyiségéről többet is megtudhat a termékre kattintva a “További információk” menüpontban.
Üdvözlettel,
A DiamondLily csapata
Lippai Mihály –
Üdvözlöm!
Szeretném megérdeklődni, hogy hány kapszula van egy dobozban? Megvenném a 3 havi mennyiséget egy szállítási költséggel.
Csilla Mészárosová –
Kedves Mihály!
Minden doboz 60 filmtablettát tartalmaz. Adagolás: Napi 2 tabletta folyadékkal bevéve.
Üdvözlettel,
A DiamondLily csapata
Baráth Jánosné –
Én is IC beteg vagyok. Holyagzsugorral műtöttek. Az Unisist 11 hónapja szedem. Úgy érzem jobban vagyok.. Szedni is fogom.. Köszönöm..
Csilla Mészárosová –
Kedves Baráth Jánosné!
Nagyon köszönjük a pozitív visszajelzést.
Örömmel halljuk, hogy a termék beváltotta a hozzá fűzött reményeket.
Üdvözlettel,
A DiamondLily csapata